Przewodnik Rzym i Watykan
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Przewodnicy po Rzymie i Watykanie

Przewodnik Rzym i Watykan: Anna Meconi mgr Anna Leszczyszyn Meconi

Gdańszczanka od 2000 roku w Rzymie. Oficjalny przewodnik po Watykanie z licencją Państwa Miasta Watykanu. Specjalizuje się w historii, architekturze, zabytkach i sztuce Watykanu. Oprowadza również po  Ogrodach Watykańskich,  oraz Papieskiej letniej rezydencji w Castel Gandolfo otwartej przez papieża Franciszka. 18 letnie doświadczenie w turystyce; również jako licencjonowany przewodnik, pilot wycieczek, rezydent, sommelier, tłumacz turystyczny
Kontakt: ania@rzymiwatykan.com

Karina Fengler Gentili mgr Karina Fengler Gentili

Poznanianka od 20 lat w Rzymie. Tyle samo związana z turystyką. Autoryzowany przewodnik po Rzymie i Prowincji – licencja Prowincji Rzymskiej. Oprowadza grupy VIP, turystyczne, pielgrzymkowe oraz turystów indywidualnych. Tryska energią, spontanicznością i wspaniałym wiązaniem opowieści historycznych z kontekstem społecznym i aktualną sytuacją Rzymu. Pani Karina specjalizuje się w wizytach dla dzieci z którymi nawiązuje dobry kontakt dzięki dopasowanej do ich wieku narracji przewodnickiej.
Kontakt: karina@rzymiwatykan.com

Ela Opawska mgr Elżbieta Opawska

Autoryzowany przewodnik po Rzymie i Prowincji – licencja Prowincji Rzymskiej. Wieloletni pilot wycieczek. Łodzianka z blisko 20 letnim doświadczeniem w turystyce. Wieloletni pilot wycieczek oraz pełen erudycji przewodnik po Rzymie. Pani Elżbieta zaprasza do wspólnych wędrówek po Wiecznym Mieście, poznawania jego uroków, tajemnic i wielu ciekawostek. Pani Elżbieta chętnie odkryje przed Wami atrakcje prowincji rzymskiej: Ostii, Tivoli, oraz poprowadzi śladami kultury Etrusków.
Kontakt: ela@rzymiwatykan.com

Dorota Jurgas mgr Dorota Jurgas

Gdańszczanka od 20 lat w Rzymie. Autoryzowany przewodnik po Rzymie i Prowincji – licencja Prowincji Rzymskiej. Oprowadza również po rzymskich Katakumbach. Profesjonalna, kompetentna, uprzejma, profesjonalistka, która zabierze Państwa w niezapomnianą podróż w czasie.
Kontakt: dorota@rzymiwatykan.com

 

Zapraszamy do zwiedzania Rzymu i Watykanu z nami!

Oprowadzamy profesjonalnie w języku polskim po zabytkach Rzymu starożytnego, wczesnochrześcijańskiego, renesansowego, barokowego i nowoczesnego oraz Watykanu grupy turystyczne, pielgrzymki, szkoły, turystów indywidualnych. Świadczymy usługi pilotażu grup i rezydenckie na terenie miasta Rzymu oraz asysty i tłumaczeń z języka polskiego na włoski i włoskiego na polski. Przygotowujemy wizyty specjalne: w Watykanie, Rzymie i Prowincji Rzymskiej.

Specjalizujemy się w usługach „szytych na miarę”

Zaplanuj z nami zwiedzanie Wiecznego Miasta. Proponujemy zwiedzanie atrakcji Rzymu i Watykanu wszystkim, którzy przyjechali do Rzymu indywidualnie, z rodziną, z przyjaciółmi lub znajomymi. Jesteśmy lokalnymi przewodnikami polskojęzycznymi, podzielimy się z Wami swoją wiedzą o kulturze, sztuce oraz zabytkach, co pozwoli Państwu poznać zarówno historię, jak i współczesne oblicze stolicy Italii i Watykanu. Dzięki rezerwacjom wstępu do obiektów zwiedzanie odbywa się sprawnie i bez uciążliwych kolejek.